• Image
  • Image
  • Image

Yenilenin


Naskon Sapphire Resort Spa merkezimiz günlük hayatın yorgunluğundan stresinden arınmak için size eşsiz bir ortam sağlamaktadır. kampanyalarımız, aylık spa üyeliklerimiz ,gelin hamamı organizasyonlarımız ,oryantel, plates,yoga,meditasyon aktivitelerimiz , profesyonel terapistleri ile cilt ve vücut bakımları , zengin masaj çeşitleri hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayın ; (0312) 719 43 00 / 0532 719 43 00

Uzman Ekip

Masaj, kilo vermeye çalışan kişiler tarafından düzenli olarak yaptırıldığında, boşalan yağ hücrelerini sıkıştırarak sarkmalara engel olur. Vücuttaki deformasyonu engeller, kasları gevşetir ve rahatlatır. Felç, kanser ve romatizma vb. gibi hastalıklarda hastanın ağrılarını azaltır, beden ve zihin açısından rahatlamasını sağlar. Masaj yaptıran kişi kendini çok daha enerjik hisseder. Hayat şartlarının ortaya koyduğu olumsuz etkilerden stres, yorgunluk vb. kişinin uzaklaşmasını sağlar. Baş ağrılarının(Migren gibi) doğurduğu atakları azaltır. Vücudun toksinleri atmasına yardımcı olur ve meteabolizmayı hızlandırır.

Naskon Sapphire Resort & SPA yurt dışından özel olarak getirdiği Masözleri ve onlarca masaj çeşidiyle hizmettedir. Ayrıca cilt bakımlarıyla kendinizi daha da yenilenmiş hissedeceksiniz.

REZERVASYON (0312) 719 43 00

Vimeo Instagram
Menü Gizle Menü Göster Başa Git
Yükleniyor